Mucizeyi Gerçeğe Dönüştürmek Mümkün mü?

Mucizeyi Gerçeğe Dönüştürmek Mümkün mü?

Mucizeyi Gerçeğe Dönüştürmek Mümkün mü?

Açık Hava Konferans ve Seminerleri - Nimet Erenler Gülkökü ile Mucizeyi Gerçeğe Dönüştürmek Mümkün mü? | 10 Ekim / 10.00 - 16.00 / Eva Garden Sarıyer

Corona Tedbirleri Özelinde, Açık Hava'da, Bahçe Ortamında

Yaşama dair bir takım beklentilerle yola çıkarız. Olanaklarla yapmak istediklerimiz bir türlü uyuşmuyorsa ve bazen çok istiyor olmamıza rağmen bir türlü bunlara ulaşamıyorsak eksik bıraktığımız bişeyler var demektir.. Eksikleri görüp anladığımızda mucize gibi görünen şeylerin bizim için oldukça kolay olduğunu görmek mümkün olacaktır.

”İste senin olsun” evrensel bir realitedir. Bu realitenin kurallarını bildiğinizde mucizeler bir bir oluşur..

Ben neden başaramıyorum veya bunu başarmak istiyorum diyenleri seminerimize bekliyoruz. Seminerimizde edineceğiniz bilgi eşliğinde mutlak bir farkındalık olacak ve yaşamınızdaki değişimin başladığını fark edeceksiz.

Ayrıca programımız açık havada. Bunca zaman nefeslerimizi tuttuk. Nefes almayı özledik. Bu olağan dışı dönemde buna bir es vermek istedik. Programımız doğa'da, bahçe ortamında, yeşillikler ve ağaçlar arasında, bol bol nefes alabilirsiniz.

Katılım Detayları

Program katılım bedeli 850 TL / kişi olup, tüm katılımcılara program sonunda katılım sertifikası tanzim edilecektir.

Program organizasyonu, kahve araları, öğle yemekleri, ara ikramlar eğitim dökümantasyonları ve katılım sertifikaları ücrete dahildir.

Etkinlik sürecinde covid önlemleri ciddi bir disiplin esas alınmak suretiyle takip edilmektedir. Kullanımı öngörülen temas gerektiren tüm gıda, malzeme, ürün ve gereçler tek kullanımlık ve / veya kişiye özel ambalajında teslim edilecektir.

Duyuru ve lansmanı sadece kurumsal hayata gerçekleştirilmiş, iş hayatı profesyonellerinden ibaret bir network ortamı sunan programımız katılım kontenjan kısıtındadır ve kayıt öncelik sıralaması dikkate alınarak kayıt alınacaktır.

Kayıt için aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurulması ve ilgili banka hesabına yapılan ödemenin dekontu ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Temmuz ayı süresince erken kayıt indirimi olarak %10, 4 ve üzeri katılımlarda grup katılım indirimi olarak %10 oran uygulanmaktadır.

Teoman Arslan // Kayıt Yetkilisi
GSM: 0530 281 09 66
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir